Δευτέρα, 21 Νοεμβρίου 2011

Lux 2011 2011 Strasbourg


LUX Prize 2011
Awards Ceremony on 16 November 2011, European Parliament Plenary Chamber, Strasbourg
With Isabelle Durant (Vice-President of the European Parliament), Vangelis Mourikis (lead actor of LUX Prize runner-up "ATTENBERG"), Doris Pack (President of the Committee on Culture and Education), Erik Hemmendorff (Co-writer and producer of LUX Prize runner-up "Play"), Jerzy Buzek (European Parliament President), Marc Bordure (Producer of LUX prize-winner "Les neiges du Kilimandjaro", representative of director Robert Guédiguian), Ruben Östlund (Director of LUX prize runner-up "Play"), Rodi Kratsa (Greek MEP), and Athina Rachel Tsangari (Director of LUX Prize runner-up "ATTENBERG").

Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2011

52th IFF Thessaloniki Awards



Τα βραβεία για το 52ο Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης:


Βραβείο Καλύτερης Ταινίας - Χρυσός Αλέξανδρος: Πορτρέτο στο Λυκόφως(Twilight Portrait), της Αγγελίνα Νικόνοβα (Angelina Nikonova), Ρωσία, 2011

Ειδικό Βραβείο Κριτικής Επιτροπής - Αργυρός Αλέξανδρος: Ογδόντα Γράμματα (Eighty Letters), του Βάτσλαβ Κάντρινκα (Vaclav Kadrnka), Τσεχία, 2011


Ειδικό Βραβείο Κριτικής Επιτροπής για πρωτοτυπία και καινοτομία - Χάλκινος Αλέξανδρος: Πορφίριο (Porfirio), του Αλεχάνδρο Λάντες (Alejandro Landes), Κολομβία-Ισπανία-Ουρουγουάη-Αργεντινή-Γαλλία, 2011

Βραβείο Σκηνοθεσίας: Μαρκ Τζάκσον (Mark Jackson) για την ταινία Χωρίς(Without), ΗΠΑ, 2011

Βραβείο Σεναρίου: Τζον Μακίλνταφ (John McIlduff) για την ταινία Ιδού ο Αμνός (Behold the Lamb), Μεγάλη Βρετανία, 2011

Βραβείο Γυναικείας Ερμηνείας: Στεφανία Γουλιώτη για την ταινία J.A.C.E., Ελλάδα-Πορτογαλία-Τουρκία-ΠΓΔΜ-Ολλανδία, 2011

Βραβείο Ανδρικής Ερμηνείας: Βόταν Βίλκε Μέρινγκ (Wotan Wilke Moehring) για την ταινία Η Φωτιά (The Fire), Γερμανία, 2011

Βραβείο Καλλιτεχνικής Επίτευξης: Ρονίτ Ελκαμπέτς (Ronit Elkabetz), Μάικλ Μοσόνοφ (Michael Moshonov), Γιόαβ Ρότμαν (Yoav Rotman), πρωταγωνιστές της ταινίας Η Πλημμύρα (The Flood), Ισραήλ-Καναδάς-Γερμανία-Γαλλία, 2010.+



Βραβεία FIPRESCI (The International Federation of Film Critics)

Για το Επίσημο Διαγωνιστικό Τμήμα: Ογδόντα Γράμματα (Eighty Letters), του Βάτσλαβ Κάντρινκα (Vaclav Kadrnka), Τσεχία, 2011

Για Ελληνική Ταινία: Η Πόλη των Παιδιών, του Γιώργου Γκικαπέππα, Ελλάδα, 2011



Βραβείο της Βουλής των Ελλήνων "Ανθρώπινες Αξίες": Ρωμαίος Έντεκα(Romeo Eleven), του Ιβάν Γκρμπόβιτς (Ivan Grbovic)




Βραβεία Κοινού Fischer

Βραβείο του Διεθνούς Διαγωνιστικού: Η Πλημμύρα (The Flood), του Γκι Νατίβ (Guy Nattiv), Ισραήλ-Καναδάς-Γερμανία-Γαλλία, 2010.

Βραβείο του Ελληνικού Προγράμματος: Σούπερ Δημήτριος, του Γιώργου Παπαϊωάννου, Ελλάδα, 2011.

Βραβείο του Τμήματος "Ματιές στα Βαλκάνια": Ο Εχθρός (The Enemy), του Ντέγιαν Ζέτσεβιτς (Dejan Zecevic), Σερβία-Βοσνία Ερζεγοβίνη-Κροατία-Ουγγαρία, 2011

Βραβείο του Τμήματος Ανοιχτοί Ορίζοντες: Τυραννόσαυρος(Tyrannosaur), του Πάντι Κόνσινταϊν (Paddy Considine), Μεγάλη Βρετανία, 2011.



Βραβεία ΠΕΚΚ (Πανελλήνια Ένωση Κριτικών Κινηματογράφου)

Καλύτερης ταινίας του Διεθνούς Διαγωνιστικού: Πορτρέτο στο Λυκόφως(Twilight Portrait), της Αγγελίνα Νικόνοβα (Angelina Nikonova), Ρωσία, 2011

Καλύτερης Ταινίας του Eλληνικού Προγράμματος: Η Πόλη των Παιδιών, του Γιώργου Γκικαπέππα, Ελλάδα, 2011



EUROPEAN FILM AWARDS 2011



European Film (Καλύτερη Ταινία)

THE ARTIST Director: Michel Hazanavicius

Producer: Thomas Langmann, Emmanuel Montamat

IN A BETTER WORLD / HÆVNEN Director: Susanne Bier

Producer: Sisse Graum Jørgensen

THE KID WITH A BIKE / LE GAMIN AU VÉLO Director: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne

Producer: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne, Denis Freyd, Andrea Occhipinti

THE KING'S SPEECH Director: Tom Hooper

Producer: Iain Canning, Emile Sherman, Gareth Unwin

LE HAVRE Director: Aki Kaurismäki

Producer: Aki Kaurismäki, Fabienne Vonier, Reinhard Brundig

MELANCHOLIA Director: Lars von Trier

Producer: Meta Louise Foldager, Louise Vesth

European Director (Σκηνοθεσία)

SUSANNE BIER IN A BETTER WORLD / HÆVNEN

JEAN-PIERRE DARDENNE, LUC DARDENNE THE KID WITH A BIKE / LE GAMIN AU VÉLO

AKI KAURISMÄKI LE HAVRE

BÉLA TARR THE TURIN HORSE / A TORINÓI LÓ

LARS VON TRIER MELANCHOLIA

European Actor(αντρική ερμηνεία)

JEAN DUJARDIN THE ARTIST

COLIN FIRTH THE KING'S SPEECH

MIKAEL PERSBRANDT IN A BETTER WORLD / HÆVNEN

MICHEL PICCOLI HABEMUS PAPAM

ANDRÉ WILMS LE HAVRE

European Actress (Γυναικεία ερμηνεία)

CÉCILE DE FRANCE THE KID WITH A BIKE / LE GAMIN AU VÉLO KIRSTEN DUNST MELANCHOLIA

CHARLOTTE GAINSBOURG MELANCHOLIA

NADEZHDA MARKINA ELENA / ЕЛEНA

TILDA SWINTON WE NEED TO TALK ABOUT KEVIN

European Screenwriter (Σεναριο)

JEAN-PIERRE DARDENNE, LUC DARDENNE THE KID WITH A BIKE / LE GAMIN AU VÉLO

ANDERS THOMAS JENSEN IN A BETTER WORLD / HÆVNEN

AKI KAURISMÄKI LE HAVRE

LARS VON TRIER MELANCHOLIA

Carlo Di Palma European Cinematographer Award

MANUEL ALBERTO CLARO MELANCHOLIA

FRED KELEMEN THE TURIN HORSE / A TORINÓI LÓ

GUILLAUME SCHIFFMAN THE ARTIST

ADAM SIKORA ESSENTIAL KILLING

European Editor

TARIQ ANWAR THE KING'S SPEECH

MATHILDE BONNEFOY THREE / DREI

MOLLY MALENE STENSGAARD MELANCHOLIA

European Production Designer

PAOLA BIZZARRI HABEMUS PAPAM

ANTXON GOMEZ THE SKIN I LIVE IN / LA PIEL QUE HABITO

JETTE LEHMANN MELANCHOLIA

European Composer

LUDOVIC BOURCE THE ARTIST

ALEXANDRE DESPLAT THE KING'S SPEECH

ALBERTO IGLESIAS THE SKIN I LIVE IN / LA PIEL QUE HABITO

MIHÁLY VÍG THE TURIN HORSE / A TORINÓI LÓ

European Discovery - Prix Fipresci

BREATHING / ATMEN Director: Karl Markovics

Producer: Dieter Pochlatko, Nikolaus Wisiak

MICHAEL Director: Markus Schleinzer

Producer: Michael Kitzberger, Wolfgang Widerhofer, Nikolaus Geyrhalter, Markus Glaser

NOTHING'S ALL BAD / SMUKKE MENESKER Director: Mikkel Munch-Fals

Producer: Stine Meldgaard, Meta Louise Foldager

OXYGEN / ADEM Director: Hans Van Nuffel

Producer: Dries Phlypo, Jean-Claude Van Rijckeghem, Joost De Vries, Leontine Petit, Marleen Slot

TILVA ROŠ Director: Nikola Ležaić

Producer: Uroš Tomić, Nikola Ležaić, Uroš Tomić

back to top European Film Academy Documentary - Prix Arte

PINA Director: Wim Wenders

Producer: Gian-Piero Ringel, Wim Wenders

POSITION AMONG THE STARS / STAND VAN DE STERREN Director: Leonard Retel Helmrich

Producer: Hetty Naaijkens

VIVAN LAS ANTIPODAS / ¡VIVAN LAS ANTIPODAS! Director: Victor Kossakovsky

Producer: Heino Deckert

European Film Academy Animated Feature Film

A CAT IN PARIS / UN VIE DE CHAT Director: Alain Gagnol, Jean-Loup Felicioli

Producer: Jacques-Remy Girerd

CHICO & RITA Director: Fernando Trueba, Javier Mariscal, Tono Errando

THE RABBI'S CAT / LE CHAT DU RABBIN Director: Joann Sfar, Antoine Delesvaux

Producer: Antoine Delesvau

European Film Academy Short Film

BERIK Director: Daniel Joseph Borgman

Producer: Katja Adomeit

DERBY Director: Paul Negoescu

Producer: Paul Negoescu

FROZEN STORIES Director: Grzegorz Jaroszuk

THE GREAT RACE / LA GRAN CARRERA Director: Kote Camacho

Producer: Marian Fernández Pascal

HYPERCRISIS Director: Josef Dabernig

Producer: Josef Dabernig

INCIDENT BY A BANK / HÄNDELSE VID BANK Director: Ruben Östlund

Producer: Marie Kjellson, Erik Hemmendorff

JESSI Director: Mariejosephin Schneider

Producer: Hartmut Bitomsky, Bodo Knapheide, Maximilian Müllner

LITTLE CHILDREN, BIG WORDS / SMÅ BARN, STORA ORD Director: Lisa James Larsson

Producer: Andreas Emanuelsson

OUT / TSE Director: Roee Rosen

Producer: Sharon Benraf, Roee Rosen

PAPARAZZI Director: Piotr Bernaś

Producer: Adam Ślesicki

SILENT RIVER / APELE TAC Director: Anca Miruna Lăzărescu

Producer: David Lindner Leporda, Daniel Schmidt, Catalin Mitulescu

SUNDAYS / DIMANCHES Director: Valéry Rosier

Producer: Nicolas Guiot, Valéry Rosier, Fred De Loof

THE UNLIVING / ÅTERFÖDELSEN Director: Hugo Lilja

Producer: Bonnie Skoog Feeney

THE WHOLLY FAMILY Director: Terry Gilliam

Producer: Gabriele Oricchio, Amy Gilliam

THE WOLVES / I LUPI Director: Alberto De Michele

Producer: Alberto De Micheleanfilmawards.eu/en_EN/nomination/730

Παρασκευή, 11 Νοεμβρίου 2011

J.A.C.E. του Μενέλαου Καραμαγγιώλη







J.A.C.E.: Επιτέλους μια Ευρωπαϊκή ταινία που μιλάει για αυτό που δεν αντέχει η Δύση Την μνήμη της πραγματικότητας Η πρώτη δυτική ταινία που ενσωματώνει περίτεχνα, τον συμβολισμό του ελέφαντα κι ο' τι αυτός αντιπροσωπεύει στις ανατολικές δοξασίες, δίνοντας τη σιωπή του ήρωα, αντίδωρο στην φλυαρία των αναλυτών της ρεαλιστικής δραματουργίας χρησιμοποιώντας τα δικά της όπλα μόνο για να μας προσφέρει μια πρώτη ανάγνωση γεγονότων.. Προσφέροντας την προστασία από τους ευεργετηθέντες στο παρελθόν, σαν από μηχανής Θεό για να σχηματιστεί μια σύγχρονη οικουμενική τραγωδία, με γεγονότα που αποσιωπούμε, από ντροπή η ταμπού, ενώ γνωρίζουμε ότι συμβαίνουν δίπλα μας. Μια καταγραφή ζωής που αν αφεθείς σε παρασύρει στην πλοκή της , ενώ ο στόχος είναι πολύ πιο ύπουλος Να ανοίξει τις κλειστές πύλες της διαίσθησης και να σε βουτήξει στα πιο υποσυνείδητα μυστικά σου. Ένας εικονογραφημένος άθλος ενός πολιτισμού που καταρρέει , μετά από αλλεπάλληλους βιασμούς και αποσιωπητικά , σαν ψυχαναλυτική συνεδρία, που λειτουργεί άθελά σου σαν μια ακατανόητη θεραπεία ανομολόγητων τραυμάτων. Με την βοήθεια ενός εξαιρετικού καστ και με διαλόγους, ένα εκλεκτό απάνθισμα της ευρωπαϊκής λογοτεχνίας των τελευταίων 2 αιώνων, αποκλειστικά για μυημένους η απόλυτα αθώους. Χαίρομαι αφάνταστα που δεν είμαι κριτικός κινηματογράφου, αλλά ένας θεατής, που ένιωσε μια πρωτόγνωρη αφύπνιση, βιώνοντας με συναρπαστικό τρόπο την ματαιότητα των προθέσεων, όταν οι πράξεις προδιαγράφουν την ύπαρξη, σαν ένας ψίθυρος αλήθειας που φυτρώνει μέσα στην πιο αποπνικτική κατασκευή ζωής. Μα αυτό δεν θα έπρεπε να είναι το σινεμά? .
Tellos Filis SFG

Τρίτη, 8 Νοεμβρίου 2011

52th IFF Thessaloniki


το Seven Film Gallery προτείνει :

52o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

οι προτασεις για Παρασκευή 4.11:


ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑ 22:00 Καλοκαιρινά παιχνίδια
T
ΩNIA MAPKETAKH 22:00 Ελένη(Σ. Πάσχος)&Κινητά στοιχεία(Α.Σιαδήμας)
ΦPINTA ΛIAΠΠA 22:15 Μοντέλα (Ούλριχ Ζάιντλ, Αυστρία)
ΣTAYPOΣ TOPNEΣ 18:00 The Anabasis of May and Fusako Shigenobu, Masao Adachi and 27 Years without Images(Έρικ Μπωντλαίρ, Γαλλία)

52o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
οι προτασεις για Σαββατο 5.11 :

TZON KAΣΣABETHΣ 17:45 Ο ουρανός πάνω στους ώμους μας (Σέρζο Μπόρζες, Βραζιλία)

ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ 20:0 Σαββατοκύριακο(Άντρου Χέι, Μεγ. Βρετανία)

OΛYMΠION 20:30 Superclásico ( Όλε Κρίστιαν Μάντσεν, Δανία)

TΩNIA MAPKETAKH 22:30 Η πόλη του χιονιού(Τζάστιν Κερζέλ, Αυστραλία)

ΦPINTA ΛIAΠΠA 22:45 Σούπερ Δημήτριος (Γεώργιος Παπαϊωάννου, Ελλάδα)

ΟΛΥΜΠΙΟΝ 23:00 Μίχαελ (Μάρκους Σλάιντσερ, Αυστρία)

‎52o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
οι προτασεις για Κυριακή 6.11:

ΣTAYPOΣ TOPNEΣ 15:30 Ένα αθώο Σάββατο (Αλεξάντερ Μιντάτζε, Ρωσία-Γερμανία-Ουκρανία)

OΛYMΠION 20:30 Το παιδί με το ποδήλατο (Ζαν-Πιέρ Νταρντέν, Λυκ Νταρντέν, Βέλγιο-Γαλλία-Ιταλία)

ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ22:00 Αόρατες (Μιχάλ Αβιάντ, Ισραήλ)

ΣTAYPOΣ TOPNEΣ 15:30 Ένα αθώο Σάββατο (Αλεξάντερ Μιντάτζε, Ρωσία-Γερμανία-Ουκρανία)

TZON KAΣΣABETHΣ 00:15 Βρόμικα ημερολόγια (12 μικρού μήκους ταινίες φεμινιστικής πορνογραφίας επο την Σουηδία)

‎52o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
οι προτασεις για Δευτέρα 7.11:

ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ 17:00 Η ζωή μας (Ντανιέλε Λουκέτι, Ιταλία-Γαλλία)

ΤΩΝΙΑ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗ 17:30 15 Μικρού Μήκους ταινιες του Κωνσταντίνου Γιάνναρη

ΤΩΝΙΑ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗ 20:00 18 Μικρου Μηκους ταινιες του Κωνσταντίνου Γιάνναρη

OΛYMΠION 20:30 Ελένα (Αντρέι Ζβιάτζιντσεφ, Ρωσία)

TZON KAΣΣABETHΣ 00:15 Animal Love(Ούλριχ Ζάιντλ, Αυστρία)

‎52o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
οι προτασεις για Τρίτη 8.11:

ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ 15:00 Foundation of Mind (Ντρορ Χέλερ, Ισραήλ)

ΣTAYPOΣ TOPNEΣ 20:30 Το όνειρο του Άνταλμπερτ (Γκαμπριέλ Ακίμ, Ρουμανία)

TZON KAΣΣABETHΣ 21:30 Ελένα (Αντρέι Ζβιάτζιντσεφ, Ρωσία)

OΛYMΠION 23:15 Ένοχος (Βενσάν Γκαρένκ, Γαλλία)

‎52o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
οι προτασεις για Τετάρτη 9.11:

TΩNIA MAPKETAKH 15:00 Κόρη...πατέρας...κόρη (Παναμπαρχόντα Ρεζάι, Ιραν)

ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ 20:00 Ρωμαίος Έντεκα (Ιβάν Γκρμπόβιτς, Καναδάς)

TZON KAΣΣABETHΣ 20:0 Το παιδί με το ποδήλατο( Ζαν-Πιέρ & Λυκ Νταρντέν, Βέλγιο-Γαλλία-Ιταλία)

OΛYMΠION 20:30 Άδικος κόσμος ( Φίλιππος Τσίτος , Ελλάδα-Γερμανία)

TZON KAΣΣΑΒΕΤΗΣ 22:00 Cut (Αμίρ Ναντέρι, Ιαπωνία)

ΣTAYPOΣ TOPNEΣ 23:00 Ο εχθρός (Ντέζαν Ζέτσεβιτς, Σερβία)

‎52o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
οι προτασεις για Πέμπτη 10.11:

OΛYMΠION 17:30 J.A.C.E. (Μενέλαος Καραμαγγιώλης , Ελλάδα-Πορτογαλία-Τουρκία-ΠΓΔΜ-Ολλανδία)

ΣTAYPOΣ TOPNEΣ 20:30 Punks not Dead (Βλαντιμίρ Μπλαζέβσκι, ΠΓΔΜ-Σερβία)

ΟΛΥΜΠΙΟΝ 20:45 Man at Sea ( Κωνσταντίνος Γιάνναρης, Ελλάδα)

‎52o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
οι προτασεις για Παρασκευη 11.11 :

OΛYMΠION 15:00 Πορτρέτο στο λυκόφως (Αγγελίνα Νικόνοβα, Ρωσία)

OLYMPION 20:00 Import/Export (Ούλριχ Ζάιντλ, Αυστρία)

TZON KAΣΣABETHΣ 20:15 Κοτόπουλο με δαμάσκηνα (Μαρζάν Σατραπί, Βενσάν Παρονό, Γαλλία)

ΣTAYPOΣ TOPNEΣ 20:30 Ο αγαπητικός (Καταλίν Μιτουλέσκου, Ρουμανία-Σουηδία-Σερβία)

ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ 24.00 5 ταινιες μεσαιου μηκους του Κωνσταντίνου Γιάνναρη

‎52o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
οι προτασεις για Σαββατο 12.11:

TZON KAΣΣABETHΣ 17:30 Κοτόπουλο με δαμάσκηνα (Μαρζάν Σατραπί, Βενσάν Παρονό, Γαλλία)

ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ 19.30 Superclásico (Όλε Κρίστιαν Μάντσεν, Δανία)

ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ 20:00 Αόρατες( Μιχάλ Αβιάντ, Ισραήλ)

ΣTAYPOΣ TOPNEΣ 15:30 Πέρσι το χειμώνα ( Τζον Σανκ, Γαλλία-Βέλγιο-Ελβετία)

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ 20:30 Αβέ (Κονσταντίν Μπογιάνοφ, Βουλγαρία)

‎52o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
οι προτασεις για Κυριακή 13.11:

ΦPINTA ΛIAΠΠA 18:00 Αν όχι εμείς, ποιοι; ( Άντρες Βάιελ, Γερμανία)

OΛYMΠION 18:15 Ιστορίες της νύχτας (Μισέλ Οσελό, Γαλλία)

ΦΡΙΝΤΑ ΛΙΑΠΠΑ 20:30 Ο φοιτητής (Σαντιάγο Μίτρε, Αργεντινή)

TΩNIA MAPKETAKH 22:30 Κτήνος (Κρίστοφερ Μπόε, Δανία)

Και τέλος :

TZON KAΣΣABETHΣ 22.00 Η ΤΑΙΝΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ ΤΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ. ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΤΕ ΕΓΚΑΙΡΑ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ.

Καλό Φεστιβαλ

Seven Film Gallery – η αντίσταση του πολιτισμού συνεχίζεται